kırmızı sarı gül

Çok renkli güller Hangileridir? Anlamları Hakkında Detaylı Bilgiler

Güllerin renkleri bazen tek renk olmayabilir. Karışık renkli güller de tek renkli güller kadar güzel ve anlamlıdır. Çok renkli güllerin anlmaları nelerdir? Hadi beraber öğrenelim..

Gökkuşağı gülü

Gökkuşağı gülleri kesinlikle her gün gördüğünüz bir şey değil. Bir gökkuşağı buketinin eşsiz fırsatı size ihtiyacınız olan tüm anlamları bir arada verir. Örneğin, yaprağın sarı kısımları saf mutluluğu temsil ederken, pembe kısımlar gerçek aşkı temsil eder ve mor kısımlar kraliyete özel anlamlar verir. Gökkuşağı gülünün çok yönlülüğü nedeniyle, söyleyecek çok şeyiniz olduğunda vermek için mükemmel çiçekler!

Kırmızı Uçlu Sarı

Canlı kırmızı uçlu sarı gül, benzersiz bir şey ararken verebileceğiniz güzel bir çiçektir. Sarı, aşkınızın canlılığını, kırmızı ise tutkuyu temsil eder. Kırmızı uçlu sarı bir gül, o kişiye duyduğunuz sevgiyi güçlendirirken, bu mutluluk mesajını vermek için de harikadır.

Kombinasyonlar

Bir buket içinde birçok duyguyu iletmek istiyorsanız, birbirini güzel bir şekilde tamamlayan sembollere sahip renkleri bulmak akıllıca olacaktır. Örneğin, bir leylak gülünü koyu pembe bir gülle eşleştirirseniz, bu birisine ona minnettar olduğunuzu ve gelecekte onlara sahip olmak için sabırsızlanacağınızı gösterir. O özel kişiye hangi gülleri vereceğinizi seçmekte zorlanıyorsanız, çiçekleri istediğiniz kadar karıştırıp eşleştirebileceğinizi unutmayın!

Kırmızı ve beyaz

En tutkulu iki gülün karışımı olan kırmızı ve beyaz güller, verebileceğiniz en özel güllerden bazılarıdır. Kırmızı ve beyaz birbirini güzel bir şekilde tamamlar. Kırmızı tonlar, en saf haliyle sevgiyi temsil eder ve beyaz, bir başkasına olan bağlılığınızın masumiyetini ve birliğini güçlendirmeye yardımcı olur. Bu kırmızı ve beyaz çiçekler, o özel birine sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermek istediğinizde, özellikle de uzun süredir birbirinizi tanıyorsanız, özellikle uygundur.

Kırmızı ve sarı

Kırmızı uçlu sarı güle benzer şekilde, kırmızı ve sarı bir gül, canlılık ve coşkuyla eşit derecede sevgi duyguları içerir. Sarı, tüm yaşamın veren ve mutluluğun sembolü olan güneşi temsil etmeye yardımcı olur ve kırmızı, duygularınızın derin tutkusunu açıklar. Bu benzersiz pigmentli, ancak güzel güller, birisine onu tüm kalbinizle sevdiğinizi söylemek istediğinizde idealdir ve sizi kendinizin en iyi halini yapar.

Sizin için önemli olan biri  İçin Hangisini Seçmelisiniz?

Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda farklı gül ile, özel biri için doğru gülü bulmak zor olabilir.

Bu nedenle, bir dahaki sefere çiçekçinin ofisine veya markete gittiğinizde, aktarmaya çalıştığınız duyguyu ve bunun nasıl temsil edilmesini istediğinizi aklınızda bulundurun. Gelecekler için minnettar ve heyecanlı hissediyorsanız, yeşil bir gül deneyin. Hayatınızda birinin olduğu için mutlu hissediyorsanız, sarı bir gül alıcınız için mükemmel olabilir.

Gökkuşağı gibi benzersiz renkte bir gül, deneyimsizler için harika bir seçimdir; bir gökkuşağı veya kırmızı ve beyaz bir gül, aktarmaya çalıştığınız birkaç duyguyu bir araya getirmenize yardımcı olabilir.

Güzel bir gül buketi, son zamanlarda harika bir iş çıkaran eşinize, sevgilinize, aile üyenize, arkadaşınıza veya iş arkadaşınıza minnettarlığınızı göstermenin en saf ve en sevgi dolu yollarından biridir. Buket seçiminizle bugün yaratıcı olun!

Gökkuşağı gülleri kesinlikle her gün gördüğünüz bir şey değil. Bir gökkuşağı buketinin eşsiz fırsatı size ihtiyacınız olan tüm anlamları bir arada verir. Örneğin, yaprağın sarı kısımları saf mutluluğu temsil ederken, pembe kısımlar gerçek aşkı temsil eder ve mor kısımlar kraliyete özel anlamlar verir.
Canlı kırmızı uçlu sarı gül, benzersiz bir şey ararken verebileceğiniz güzel bir çiçektir. Sarı, aşkınızın canlılığını, kırmızı ise tutkuyu temsil eder. Kırmızı uçlu sarı bir gül, o kişiye duyduğunuz sevgiyi güçlendirirken, bu mutluluk mesajını vermek için de harikadır.
En tutkulu iki gülün karışımı olan kırmızı ve beyaz güller, verebileceğiniz en özel güllerden bazılarıdır. Kırmızı tonlar, en saf haliyle sevgiyi temsil eder ve beyaz, bir başkasına olan bağlılığınızın masumiyetini ve birliğini güçlendirmeye yardımcı olur.

Bir önceki çiçek yazımız olan Beyaz Gül Ne Anlama Geliyor? Mükemmel Beyaz Güller... başlıklı makalemizde beyaz gül anlamı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.