SEO ANALİZ GOOGLE SIRALAMA YARIŞMASI

SEO analiz Google sıralama yarışması

SEO Analiz Google sıralama Yarışması, Facebook SEO Analiz ekibinin hazırladığı, Aktif 55 yarışmacının katıldığı, Kazanan yarışmacıların Toplamda 13.500 Nakit ve oldukça fazla promosyon ödülü kazandığı bir yarışmadır.

Başladığı ilk gün itibari ile ödülleri ve katılımcı sayısı artan SEO Analiz Google sıralama yarışması 31 Ocak 2022 tarihi itibari ile katılım alımını durdur. Çünkü SEO analiz yarışması için katılım 31 Ocak tarihine kadardı. Artık katılımcıların siteleri net olarak belli ve elbette sahipleri de aynı şekilde. Ancak önemli olan Google arama motorunda ilk sıralamalarda yer almak. Bu da hiç kolay değil. Çünkü herkesin kendine göre taktikleri bulunmaktadır.

SEO analiz nedir?

Web sitelerin Google gibi önemli arama motorlarında var olması ve ilk sıralarda yer alması için ne yapmanız ve hangi yolu izlemeniz gerektiğini bildiren rapordur. Bu rapor ile Google da marka ya da bloğunuzu kolayca tanıtabilirsiniz. Kazanç sağlar ve işletmenizin büyümesini hızlandırabilirsiniz. Ancak sitenizde yer alan hataları ayıklamak için sabırlı olmanız ve her ayrıntıya önem vermeniz gerekir.

SEO analiz yarışması nedir?

SEO analiz yarışması, arama optimizasyonu konusunda yetenekli olan kişilerin bir araya gelerek belirtilen kurallar dahilinde sıralamada yer almaya çalışmalarıdır. Verilen anahtar kelime kullanılır, herkes kendi domain ve web sitenizi seçerek kurar. Ardından yarışma başlar ve sadece birkaç kişi başarılı olabilir. Herkesin farklı yetenekleri ve taktikleri olsa da her birinin kazanması imkansızdır.

Google da nasıl sıralama alınır?

Özgün, Doğru bilgiler ile kullanıcıların sevdiği domainler oluşturup doğru yerlerde sitelerini tanıtan kişiler kolaylıkla arama motorlarında sıralama alabilmektedir.

SEO analiz Google Yarışması koşulları

  • Yarışmacılar katılım için 31 ocak 2022 tarihine kadar yarışmada kullanacakları domainleri bildirmek zorundadır.
  • Yarışmaya katılanlar üç farklı domain ile yarışabilirler.
  • Domainlerin 120 gün içerisinde kayıt edilmiş olmaları oldukça önemli.
  • Katılımcılar Facebook SeoAnaliz grubuna üye olmak zorundadır.
  • Verilen kelime ile ilk sıralarda yer almak yarışmayı kazanmalarını sağlayacaktır. Katılımcılar yarışma boyunca SEO’da başarılı olmak için her türlü yöntemi kullanabilir.
  • Yarışmaya bireysel ve kurumsal olarak katılabilinir.

SEO analiz Google Yarışması ödülleri

Beş kişi yarışma sonucunda ödüllerine kavuşacaktır. Elbette birinci en büyük ödüle sahip olacaktır. Diğerleri için ödüller farklı olsa da her biri oldukça iyi

Birincilik ödülü;  10. 000 TL para ödülü, Özel Şampiyonluk Kupası 1.’lik Madalyası & 6 adet (com-net-org) domain. 1 yıllık sınırsız linux hosting 1 adet SEO kitabı.

İkincilik ödülü; 2500TL para ödülü, 2 adet domain (com-net-org), 2.’lik Madalyası, 1 yıllık sınırsız hosting, 1 adet SEO kitabı.

Üçüncülük ödülü; 500 TL para ödülü, 1 adet domain (com-net-org), 3.’lük Madalyası, 1 yıllık sınırsız hosting, 1 adet SEO kitabı

Dördüncülük ve beşincilik ödülü; 250TL para ödülü, 1 yıllık sınırsız hosting, SEO Kitabı.

SEO analiz Google Yarışması ne zaman sona erecek?

SEO analizi yarışması 1 Nisan 2022 tarihinde sona erecek ve kazanan beş kişi olacak. Bu tarihe kadar belirtilen SEO Analiz GOOGLE sıralama yarışması cümlesinde ilk sıralarda yer almaktır.

SEO çalışmaları bir güle benzer. Her gül anlamı farklı olduğu gibi yapılan seo çalışmalarının da etkisi farklılık gösterir. Doğru yerde doğru gülü hediye etmek gibi sitelere doğru yerde doğru çalışmaları yapmak çok elzemdir. Doğru yapılan seo çalışmaları ile siteler hızlıca sıralama alabilir.

SEO Analiz SEO yarışması Ne zaman açıklanacak?

Yarışma bitiminin hemen akabinde 1 Nisanda yarışma sonuçları açıklanacaktır. Yarışma sonuçlarını kendiniz Manuel olarak ilgili kelimeyi aratarak görebilecğiniz gibi, Facebook SEO Analiz gurubu üzerinden de takip edebilirsiniz. Yarışmalar düzenli olarak yapılmaya devam edecektir.

Bir sonraki yarışma 30 Bin Türk lirası değerinde olacaktır.

Bir önceki çiçek yazımız olan Harika Pembe renk çiçekler ve anlamları nelerdir? başlıklı makalemizde pembe renk çiçekler ve anlamları hakkında bilgiler verilmektedir.

Genel içinde yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.